Strony internetowe

W dzisiejszych czasach nie trzeba nikogo uświadamiać dlaczego posiadanie własnej strony www jest tak ważne. Powszechnie panujące powiedzenie "Jak Cię widzą - tak Cię piszą" znjduje odzwierciedlenie również w wirtualnej rzeczywistości. Któż znas nie wraca do stron, które szególnie zapadły mu w głowie ? A my własnie takie strony tworzymy.

Dlaczego warto zlecić to nam?

Przez lata tworzyliśmy strony i sklepy interentowe. Te mniejsze i te większe. Zawsze robiliśmy to z pasją i od początku do końca. Dało nam to możliwość zdobycia doświadczenia, które teraz przydaje się nam na co dzień. Nie musisz wierzyć nam na słowo - zobacz nasze PORTFOLIO

Funkcjonalność

Staramy się, by nasze serwisy były proste w obsłudze i intuicyjne. Każdy detal ma znaczenie. Każdy element strony musi znaleźć swoje miejsce na stronie, a całość przyciągać wzrok odwiedzających.

RWD - a co to takiego ?

Każdy słyszy o tym na co dzień, ale nie do końca zdaje sobie sprawę o co chodzi. Otóż jest to skrót od Responsive Web Design - techniki projektowania stron www, tak by jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do urządzenia, na którym jest wyświetlane. Dzięki zastosowaniu tej metody przez nas w codziennym projektowanniu, każdy stworzony przez nas serwis dobrze wyświetla się w przeglądarkach, na tabletach i smartfonach.

Przede wszystkim rozmowa z klientem

Każdy projekt witryny internetowej nie zostanie przez nas zaczęty dopóki nie przeprowadzimy wnikliwej rozmowy z naszym klientem. Badamy jego gust, określamy zapotrzebowanie, pytamy o wszystkie szczegóły na stronie. Dzięki zebraniu takich informacji jesteśmy w stanie juz za pierwszym razem stworzyć serwis tak, jak wymarzył to sobie klient. Później zostają już tylko drobne poprawki techniczne.

    Zobacz nasze wybrane realizacje

Strona internetowa Sales Agnecy

Niezależni Doradcy Finansowi

Strona internetowa Sebapol

Wynajem samochodów