Sklepy internetowe

Zapewne każdy, kto prowadzi swoją działalność sprzedażową lokalnie wybiega myślami w kierunku dotarcia do szerokiego grona klientów w Internecie. My wszystkie te myśli obracamy w realne wizje lepszej sprzedaży i promocji Twojej marki w sieci.

Intuicyjność

Projektujemy sklepy przejrzyste i proste w użyciu mimo swojej złożoności. Staramy się by klienci trafiający do danego sklepu po raz pierwszy zostali zaskoczeni jego funkcjonalnością i właśnie tutaj zakupili poszukiwany przez siebie produkt.

Sam poprowadź swój biznes

Tworząc platformy sprzedażowe przede wszystkim myslimy tu o ich późniejszej obsłudze przez ludzi. Gwarantujemy, że każdy, kto nawet wcześniej nie miał styczności z prowdzeniem sklpu poradzi sobie w tej dziedzinie bezproblemowo. Pokażemy i nauczymy Cię wszystkiego co niezbędne by samemu władać produktami i promocjami na swojej stronie.

RWD - a co to takiego ?

Każdy słyszy o tym na co dzień, ale nie do końca zdaje sobie sprawę o co chodzi. Otóż jest to skrót od Responsive Web Design - techniki projektowania stron www, tak by jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do urządzenia, na którym jest wyświetlane. Dzięki zastosowaniu tej metody przez nas w codziennym projektowanniu, każdy stworzony przez nas serwis dobrze wyświetla się w przeglądarkach, na tabletach i smartfonach.

Przede wszystkim rozmowa z klientem

Każdy projekt witryny internetowej nie zostanie przez nas zaczęty dopóki nie przeprowadzimy wnikliwej rozmowy z naszym klientem. Badamy jego gust, określamy zapotrzebowanie, pytamy o wszystkie szczegóły na stronie. Dzięki zebraniu takich informacji jesteśmy w stanie juz za pierwszym razem stworzyć serwis tak, jak wymarzył to sobie klient. Później zostają już tylko drobne poprawki techniczne.

    Zobacz nasze wybrane realizacje

Sklep internetowy Hydroland

Technika grzewcza i sanitarna

Sklep internetowy Womet-Tech

Akcesoria Motocyklowe

Strona internetowa MARK S.C.

Profesjonalne łączniki do drewna