Czas na zmiany

Znudził Ci się obecny kolor samochodu? Chcesz odświeżyć jego wygląd ? A może po prostu potrzebujesz się zareklamować ? Znamy skuteczną radę na wszystkie tego typu problemy - oklejanie! Już dziś jesteśmy gotowi by wykonać je dla Ciebie.

Od projektu do realizacji

Kompleksowa usługa jaką u nas zamówisz nie będzie polegała tylko na bezmyślnym przyklejeniu folii na auto. Przede wszystkim zaczniemy od wizualizacji, tak byś jeszcze przed całą operacją mógł sam sprawdzić wygląd swojego odświeżonego samohchu. Później pozyskamy niezbędne materiały, a na samym końcu staranie je zaaplikujemy. A wszystko to z dbałością o najmniejsze wręcz detale.

Wysokiej klasy materiały

Działamy tylko na sprawdzonhych produktach. Używamy markowej folii renomowanych producentów przez co naklejki zachowują swój kolor przez kilka dobrych lat i nie ścierają się.

Nie tylko samochody

Oklejanie samochodów to nie jedyna rzecz jaką możemy Ci zaoferować. Oklejamy motocykle, części motoryzacyjne, witryny sklepowe, szyby, powierzchnie płaskie małe i duże.

Wybierz coś dla siebie

Poniżej znajdziesz dostępne u nas folie:
- ploterowa
- OWV
- wylewana
- odblaskowa
- matowa i błyszcząca

A co jeśli...

Znudzi Cię już nowy wygląd samochodu ? To proste - przeprowadzimy rozklejanie bez uszkodzenia lakieru. Dla nas to żaden problem.

    Zobacz nasze wybrane realizacje

Ford ST

Projekt + Wyklejanie

Honda

Projekt + Wyklejanie

Kia

Projekt + Wyklejanie