Pomysły zrodzone z pasji...

Agencja reklamowa Maniera z powodzeniem działa na rynku reklamowym od 2010 roku. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych oraz firm. Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam dostarczać projekty, które nie tylko spełniają wymagania Klienta, ale także skutecznie wpływaja na rozwój jego firmy. Analizujemy cele, konkurencję i tworzymy mocny wizerunek, który przynosi rezultaty. Wierzymy, że nasza praca przekłada się na wizerunek klientów i tym samym buduje nasz. Działamy kompleksowo – od projektów graficznych po wykonanie. Nasza agencja oferuje szeroki wachlarz identyfikacji reklamowej, który pozwala na wybór najbardziej odpowiadających Państwu form reklamy. Zdobyte doświadczenie oraz współpraca ze znanymi markami pozwalają dostarczyć usługi idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Zadowolenie naszych klientów oraz stała współpraca potwierdza, że można śmiało powierzyć nam każde zlecenie.

NASZA PRACA

w kilku prostych krokach

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zanim przystąpimy do działania chcemy wiedzieć: Co? Jak? I na kiedy?. Zdarzają się sytuacje, że nasi Klienci znają odpowiedź tylko na to ostatnie pytanie i brzmi ona: 'na dziś', ale i z takimi dajemy sobie radę!

NAJWAŻNIEJSZE JEST DOBRY PLAN

Tak, tak. Wiemy o tym dobrze, więc tworzymy plan działania. Każdy z nas wie w czym jest najlepszy, więc podział obowiązków jest szybki. Działania zespołowe zawsze dają lepszy rezultat niż praca w pojedynkę.

AKCJA KREACJA

Nadszedł czas. Bierzemy się do roboty! Wstępne pomysły, zarysy, szkice przeradzają się w gotowy projekt prezentowany Klientowi. Uwzględnione zostają poprawki jeżeli takowe występują.

POMYSŁ STAJE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

Projekt zaakceptowany? To czas na przeprowadzenie go przez ostatni etap realizacji: sprawdzamy, drukujemy, wyklejamy - tak, aby Klient otrzymał gotowy produkt.

SUKCES!

Nic nas nie cieszy tak jak Klient zadowolony z efektów. Jeżeli obie strony są usatysfakcjonowane dalsza współpraca rozwija się w warunkach miłej i partnerskiej atmosfery.

Poznaj Nasz

Zespół

Karol

CEO

Właściciel i założyciel agencji reklamowej Maniera. Wieloletnie doswiaczenie w pracy z klientami nauczyło go indywidulanego podjeścia do każdego z projektów. Sam projektuje grafikę i czuwa nad tym, by była funkcjonalna. Szef prawie idealny ;)

Kasia

Graphic Designer

Szalona ruda, choć w towarzystwie uznaje się za naturalną blondynkę. Miłośniczka czekolady i słodkich kotków. Pomimo młodego wieku świetnie radzi sobie z tworzeniem projektów dla wymagających klientów.

Mateusz

Junior Graphic Designer

Najmłodsze ogniwo załogi. Wierzy, że upór i determinacja zaprowadzą go na sam szczyt graficznej kariery. Wspiera wszelkie działania firmy, tak aby wszystko było gotowe na czas.